MT nábytok

Slovenský e-shop se širokou nabídku kvalitního nábytku.

Navštívit e-shop MT nábytokNavštívit e-shop MT nábytok

Našim slovenským sousedům přinášíme ucelenou nabídku nábytku z výběrového masivu smrku a borovice.

V internetovém obchodě mt-nbytok.cz naleznete především manželské a dětské postele,  jednolůžkové postele s přistýlkou či úložným prostorem, postele patrové a čalouněné. Všechny postele jsou dodávány v různých rozměrech, variantách moření a potahových látek, vše k maximální spokojenosti našich zákazníků. Postele se vyznačují moderním designem a kvalitním řemeslným zpracováním. Každá postel je dodávána v základě již s matrací. Zákazník má však možnost matraci vyměnit za jinou např. pružinovou, zdravotní (latexovou) nebo lazyfoam matraci.

Nabízíme také kompletní sestavy ložnic. Sety zahrnují postele, skříně, komody, noční stolky a další doplňky. Klademe důraz na moderní design, vysokou kvalitu a příznivou cenu.

V sekci kuchyňský nábytek si můžete vybrat kompletní jídelní sety, ale i samostatné jídelní stoly, rohové lavice, židle nebo taburety. Mezi spotřebiči naleznete především kuchyňské digestoře a ventilační techniku.

V kategorii obývací pokoje Vás jistě zaujmou obývací sestavy a stěny z masivu a lamina a luxusní sedací soupravy z kůže.

Dále se zabýváme prodejem skříní, komod, botníků, nábytku do dětských pokojů, ratanového a zahradního nábytku a dalších nábytkových doplňků.